Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë për kompjuter “BITFENIX Portal”, e zezë

Kodi i produktit:
210031
EAN:
4712883216220
Numri i lidhësve USB:
2
Vendet për ftohës:
Përparëm 1x120mm, pasëm 1x80mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Bitfenix.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 
Ju kurseni : 39.00   (29%)
96.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Duke tejkaluar dizajnet e zakonshme të kompjuterave, BitFenix Portal ka ridizajnuar në tërësi kasat e saja për t’ju përshtatur pllakave amë teë tipti ITX . Duke u munduar të arrijë balancimin ndërmjet pamjes elegante dhe funksionalitetit, forma e saj unike i jep një strukturë të veçantë ambientit kudo që e vendosni. Kasa është e përshtatshme për tipat Mini-ITX dhe ka 2 porte USB 3.0 dhe 3.1 dhe porte të audios për mikrofon dhe dëgjuese, Madhësia e saj është 185 x 382 x 411 dhe pesha 5.81 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712883216220
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm + 1x80mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
12,5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
30
Kodi i prodhuesit:
BFC-POT-150-KKXKK-RP
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
SFX
Lloji i shtëpizës:
Mini-ITX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
3
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet SFX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
185 x 382 x 411
Pesha [kg]:
5,81
Prodhuesi:
BITFENIX
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120mm
Slote për ftohës:
Montuar 1x80mm + 1x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80mm
Ueb-i i prodhuesit:
Bitfenix.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Përparëm 1x120mm, pasëm 1x80mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë për kompjuter “BITFENIX Portal” edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE