Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë për shtëpizë CoolerMaster Elite 130, i zi

Kodi i produktit:
135782
EAN:
4719512045176
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (1x), brendshëm 3,5" (2x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Coolermaster Elite 130 është një kasë për kompjuter kompakt për mbështetjen e pjesëve të fundit të kompjuterit. Kasa mbështet PSU pa zë dhe me madhësi të plotë. Ai ofron hapësirë për fund-lart të kartës grafike, për shembull HD7990/GTX690, si dhe 5.25 për drive optik. Në pjesën e parme ka dy hapësira për USB 3.0 dhe një për USB 2.0 duke përfshirë portet për audio. Dimensionet janë 240 x 205 x 377.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512045176
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm + 1x80mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
6,5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
34,3
Kodi i prodhuesit:
RC-130-KKN1
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
1 Tetor 2013
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
3
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (1x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
240 x 205 x 377,5
Pesha [kg]:
3.17
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120mm
Slote për ftohës:
Anësor 1x80mm, përparëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë për shtëpizë CoolerMaster Elite 130 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE