Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë për shtëpizë EuroCase WP-01

Kodi i produktit:
163472
EAN:
8592522048711
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz
Prodhuesi:
Eurocase
Përmasat e kutisë:
215 x 70 x 225

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Qëllimi kryesor i kasave për shtëpizë është mbrojtja mekanike e komponentëve që gjenden brenda saj, prandaj, duke marrë parasysh këtë, është e rëndësishme të zgjedhni një kasë kualitative, e cila i takon kriteret tuaja sa i përket madhësisë, mundësisë së qasjes në butona dhe porte. Kasa në fjalë është ndër më të qëndrueshmet dhe më të mahnitshmet, ndërsa ka një dizajn atraktiv që e kap syrin secilit. Kasa, e cila është e përshtatshme për pllakat amë mini-ITX, ka në pjesën e përparme dy porte USB 2.0 dhe konektor për audio. Bashkë me produktin vjen edhe një adapter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592522048711
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITXWP-01SB
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lloji i furnizuesit të energjisë:
Adapter i jashtëm
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kutisë:
215 x 70 x 225
Prodhuesi:
Eurocase
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Jashtëm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE