Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize Fractal Design Focus G Mini, e zezë

Kodi i produktit:
215041
EAN:
7350041084914
Përmasat e kutisë:
195 x 370 x 450
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (1-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i ri Mini Fraktal është gur themeli i setit tuaj, i cili shfaqet në estetikën me procesorë të brendshëm të sistemit tuaj me një stil elegant dhe të sofistikuar. Janë dy pozicione brenda kabinetit me pozicione 3.5 apo 2.5 pozicione të brendshme 2.5. Gjatesia maksimale e kartelës VGA është 380 mm. Lartësia maksimale e ftohjes CPU është 165 mm. Dimensionet e kasës janë 195 x 370 x 450 mm dhe në pjesën para ju do të keni një lidhës me USB 2.0 dhe një lidhës me USB të shpejtë 3.0. Është e përshtatshme për mikro formate të pllakës amë tastierë me Intel dhe platformë AMD. Dimensionet e kabinetit janë 5.25” disqe 3.5 dhe 2.5 pozicione të brendshme. Kabineti ka 6 pozicione ventiluese (dy para, 1 poshtë, një të pasëm, dhe dy në maje). Paketa përfshin 2 120 mm ventilator LED. Paneli para ka 1x USB 2.0, 1Xusb 3.0 dhe 1x HD Audio. Kabineti peshon 4.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041084914
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16,5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
38
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-FOCUS-MINI-BK-W
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
MicroATX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (1-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, ballore me rrjetë për ajrosje, filter për ajrosje, panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
195 x 370 x 450
Pesha [kg]:
4,1
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240mm, slot i përparëm 120/240mm, slot i pasëm 120mm slot
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparëm 2x120mm/1x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120mm/1x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë shtëpize Fractal Design Focus G Mini edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE