Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Modecom TREN AIR, e zezë

Kodi i produktit:
213620
EAN:
5901885247205
Numri i lidhësve audio:
2
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.eu

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë me dizajn luksoz, nuk merr shumë hapësirë, por ofron hapësirë të mjaftueshme për të instaluar komponentë. Specifikimet teknike të kabinetit bëjnë të mundur krijimin e një sistemi kompjuterik të bazuar në lloje të ndryshme të pllakave amë: ITX dhe mini ATX. Ofron hapësirë për 3 ventilatorë (një 80mm dhe dy 120mm). Kjo kasë ka slote të përfshira për disqe 1x5.3", 1x3.5" dhe 2x2.5", si dhe porte në pjesën e përparme: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 dhe hyrje për kufje dhe mikrofon. Dimensionet e kësaj kase janë: 170 x 375 X 360.

Vlerësimet

A ka mundesi me mi tregu performancat
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5901885247205
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x80mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AM-TREN-AIR-000000-0002
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (1x)
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e epërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
170 x 360 x 375
Prodhuesi:
Modecom
Slote për ftohës:
Anësor 1x120mm, montuar 1x80mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80mm
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.eu
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë Modecom TREN AIR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE