Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë PHANTEKS Enthoo Evolv ITX, me dritare, kuq dhe zi

Kodi i produktit:
220424
EAN:
8865233005718
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Phanteks.com
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 1x200mm, përparme 2x120/140mm/1x200mm, pasme 1x120/140mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë shtëpize për kompjuterë përbëhet nga kombinimi i çelikut dhe plastikës dhe mbështet pllakëza amë mini-ITX. Ka dy vende zgjatjeje dhe dy vende për disqe 3.5 plus një vend për 2.5" SSD dhe përfshin ftohës të përparmë 1 x 200 mm. Kasa poashtu ka hapësirë për radiatorë me ftohje uji dhe porte: 2 x USB 3.0, mikrofonë, dhe output dëgjuesesh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8865233005718
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
20
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
33
Kodi i prodhuesit:
PH-ES215P_SRD
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Mini-ITX
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (1x), brendshme 3,5" (1-2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, filter për pluhur, panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
230 x 375 x 395
Pesha [kg]:
5,4
Prodhuesi:
PHANTEKS
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240/280mm, slot i përparëm 240mm, slot i pasëm 120/140mm
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 1x200mm, përparme 2x120/140mm/1x200mm, pasme 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Phanteks.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë PHANTEKS Enthoo Evolv ITX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE