Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize PHANTEKS Enthoo Evolv mATX, me mur xhami, e argjentë

Kodi i produktit:
220407
EAN:
8865233003974
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

134.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PHANTEKS Enthoo Evolv mATX me një pamje unike dhe material të qëndrueshëm nga qelqi, mbështet pllakën amë të tipit mATX dhe mini-ITX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e 4 slotave zgjeruese, 2 disqeve 3.5 " dhe një port 2.5" SSD. Gjithashtu është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e një ventilatori të përparmë 140mm për ftohje dhe një të pasmë 140mm, por siguron edhe hapësira për ventilatorë shtesë. Pjesa e sipërme e kasës përmban dy porta USB 3.0, me hyrje të kufjeve dhe mikrofonit, një disk RGB LED. Dimensionet: 230 x 453 x 400

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8865233003974
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240/280mm, slot i përparëm 280/360mm, slot i pasëm 120/140mm
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 2x140mm, përparme 3x120mm/2x140mm, pasme 1x120/140mm

Bashkangjitja Kasë shtëpize PHANTEKS Enthoo Evolv mATX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE