Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize PHANTEKS Enthoo Evolv mATX, me mur xhami, e zezë

Kodi i produktit:
220405
EAN:
8865233002984
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Phanteks.com
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 2x140mm, përparme 3x120mm/2x140mm, pasme 1x120/140mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë shtëpize për kompjuterë përbëhet nga kombinimi i çelikut dhe plastikës dhe mbështet pllakëza amë mini-ITX dhe mATX. Ka katër vende zgjatjeje dhe dy vende për disqeve 3.5 plus dy vende për 2.5" SSD dhe përfshin ftohës të përparmë 1 x 140 mm dhe ftohës të pasëm 1 x 140 mm. Kasa poashtu ka hapësirë për radiatorë me ftohje uji dhe porte: 2 x USB 3.0, mikrofon, output dëgjuesesh, dhe RGB LED driver.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8865233002984
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
19,2
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31,9
Kodi i prodhuesit:
PH-ES314ETG_BK
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, kontroller LED, ndriçim, filter për pluhur, anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
230 x 453 x 400
Pesha [kg]:
9
Prodhuesi:
PHANTEKS
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240/280mm, slot i përparëm 280/360mm, slot i pasëm 120/140mm
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 2x140mm, përparme 3x120mm/2x140mm, pasme 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Phanteks.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë shtëpize PHANTEKS Enthoo Evolv mATX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE