Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize SilverStone GD09B Grandia, e zezë

Kodi i produktit:
215262
EAN:
4710007221280
Numri i lidhësve audio:
2
Vendet për ftohës:
Anësor 2x120mm, pasëm 2x80mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 8.00   (8%)
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa GD09B është kulmi i përvojës 10 vjeçare të kompanisë SilverStone në dizajnimin e kompjuterëve. Kjo kasë mundëson jo vetëm instalimin e pllakëzave amë të tipit micro ATX por edhe të përmasave më të mëdha si ATX dhe SSI-CEB si dhe të pajisjevë të serive Asus ROG të cilat janë të dizajnuara veçanërisht për botën e lojrave. Pjesa e përparme ka dy porte USB 3.0 dhe një vend për kufje dhe mikrofon. Me dimensione prej 440 x 170 x 358 mm dhe peshë prej 4.2 kg, kjo kasë ka hapësirë për kartela grafike deri në 12.2 inq (309mm). Po ashtu ka hapësira për disk të jashtëm (5.25'') dhe dy të brendshëm (3.5'').

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710007221280
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
13,8
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
30,9
Kodi i prodhuesit:
SST-GD09B
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Desktop, HTPC
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
8
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (1-2x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente, mbështet kyçet Kingston
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e epërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
440 x 170 x 358
Pesha [kg]:
4,2
Prodhuesi:
SilverStone
Slote për ftohës:
Anësore 2x120mm, montuar 1x120mm, pasëm 2x80mm
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 2x120mm, pasëm 2x80mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë shtëpize SilverStone GD09B Grandia edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE