Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Thermaltake Core X9, e zezë

Kodi i produktit:
171523
EAN:
4717964400246
Numri i lidhësve USB:
4
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Slote për ftohës:
Anësor 4x120mm/3x140mm, sipërm 8x120mm/6x140mm/2x200mm, përparëm 3x120mm/2x140/200mm, poshtme 3x120mm, pasme 2x120/140mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasë Thermaltake Core X9 shquhet për dizajnin e saj elegant dhe qëndrueshmërinë e saj. Përmban hapësirë të për instalimin e tri pajisjeve optike të jashtme me dimensione 5.25", apo instalimin e gjashtë hard drive të brendshëm me dimensione prej 3.5". Përbëhet nga një ftohës i fuqishëm me dimensione prej 200 mm, që është i vendosur në pjesën e sipërme të kasës. Shpejtësia e rrotullimit shkon në 800 rpm, me nivel zhurme vetëm prej 13 db. Përkrah pllaka amë Mini-ITX dhe Micro-ATX. Përmban katër porte për USB 3.0 dhe jack për audio. Nuk përmban power supply. Dimensionet e kasës janë 502 x 380 x 640 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4717964400246
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Extended ATX (e zgjeruar), Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
25
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
CA-1D8-00F1WN-00
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (4x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Cube
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
20
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
3
Numri i hapësirave për karta:
8
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (3x), brendshëm 2,5" (0-7x), brendshëm 3,5" (7x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, ballore ajrosëse, anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
502 x 380 x 640
Pesha [kg]:
17
Prodhuesi:
Thermaltake
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/140/240/280/360/420/480mm, slot i sipërm 120/140/240/280/360/420/480mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i poshtëm 120/140/240/280/360/420/480mm, slot i pasëm 120/140mm
Slote për ftohës:
Anësor 4x120mm/3x140mm, sipërm 8x120mm/6x140mm/2x200mm, përparëm 3x120mm/2x140/200mm, poshtme 3x120mm, pasme 2x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Thermaltake Core X9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE