Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Zalman T5, e zezë

Kodi i produktit:
160575
EAN:
8809213767203
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/92mm
USB 3.0:
Slote për ftohës:
Anësor 2x120mm, montuar 1x92mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/92mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa Zalman T5 shquhet për dizajnin e saj elegant dhe qëndrueshmërinë e saj. Në të gjendet hapësira për instalimin e dy hard drive të brendshëm me madhësi prej 3.5". Në pjesën e sipërme gjenden butonat për ndezje dhe restart, si dhe ka 2 porte për USB të versionit 3.0 dhe 2.0 dhe 2 të tjera për audio jack. Përkrah pllaka amë të formatit Mini-ITX dhe Micro-ATX. Mundëson instalimin e kartave grafike me madhësi maksimale 300 mm. Në të mund të instaloni 4 ftohëse. Përmban power supply të tipit ATX. Dimensionet e produktit janë 170 x 427 x 348 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213767203
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x92mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
30
Kodi i prodhuesit:
T5
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
2 Tetor 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
3
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
427 x 170 x 348
Prodhuesi:
Zalman
Slote për ftohës:
Anësor 2x120mm, montuar 1x92mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/92mm
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/92mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Zalman T5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE