Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Akasa Turing, passive cooling

Kodi i produktit:
260412
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710614539242
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
UCFF
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
95

Si të porosisim në Gjirafa50?

144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa është e angazhuar në krijimin e komponentëve kompjuterikë dhe periferikësh. Tani ju sjell kasën e tij Turing për Bordin e zgjedhur Intel NUC. Shërben kryesisht për entuziastët e audiofilit dhe aplikimet komerciale. Ju do të gjeni gjirin 2x 2.5 "për disqet HDD / SSD. Kabineti gjithashtu shërben si ftohës pasiv. Paneli i përparmë ofron prerje për marrësin IR, audio I / O dhe portin USB 2x. Mund të ndërtohet vertikalisht ose horizontalisht. dimensionet janë 95 x 113.5 x 247.9 mm. Bordi i pajtueshëm i Intel NUC: NUC8i7BEH / NUC8i5BEK / NUC8i5BEH / NUC8i3BEK / NUC8i3BEH

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710614539242
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
UCFF
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
95
Kodi:
A-NUC45-M1B
Lansuar:
11. 5. 2019
Lartësia mm:
247,9
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Materiali:
Alumin
Ngjyra:
Zezë
Numri i sloteve:
Mbështet 2,5" (2x)
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, adapter i jashtëm
Prodhuesi:
Akasa
Trashësia mm:
113,5
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE