Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë BANANA Pi transparent

Kodi i produktit:
162754
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Pi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BananaPi-Case02
Lansuar:
5 Nëntor 2014
Lloji i shtëpizës:
Pi Case

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Merrni kompjuterin tuaj të vogël kudo që shkoni me siguri dhe pamje shume elegante e kasës për kompjuter të vogël. Kabineti duhet të mbrojë pjesët e vogla ndaj dëmtimeve mekanike kur ju e merrni me vete si dhe ta mbroj nga pluhuri pllakën amë. Ky produkt është dizajnuar për përdorim nga pllaka amë BANANA Pi. Me këtë dizajn modern do të qëndroj pllaka amë transparente e vendosur brenda kutisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Pi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BananaPi-Case02
Lansuar:
5 Nëntor 2014
Lloji i shtëpizës:
Pi Case
Pa energji:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie
Prodhuesi:
LeMaker

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE