Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti Raspberry Alu për Raspberry Pi 4 B, e zezë

Kodi i produktit:
268955
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4250236819358
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
P4 B
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RB-AlucaseP4+06

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Joy-It sjell në treg kutinë e saj për një kompjuter miniaturë Raspberry Pi Model B 4. Kutia përfshin një mbajtëse për instalim në VESA 75. Mund të vendoset në mur, në mbajtëse të TV-së ose direkt në pjesën e prapme të TV / monitorit. Falë konstruksionit me dy pjesë, nuk ka nevojë të hiqni pllakën nga kapaku i hapjes. Vrimat e ventilimit në pjesën e sipërme dhe të poshtme sigurojnë shpërndarjen e lehtë të nxehtësisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4250236819358
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
P4 B
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RB-AlucaseP4+06
Lansuar:
4. 9. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Raspberry Pi

Bashkangjitja Kuti Raspberry Alu për Raspberry Pi 4 B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE