Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti Raspberry Pi case Original - pro Pi4 B, bardhë/roze

Kodi i produktit:
269509
Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
P4 B
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RB-CaseP4+06W
Lansuar:
18. 9. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fondacioni Raspberry Pi ju sjell kutinë origjinale për mini Raspberry Pi 4. Kutia është bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë. Posedon microHDMI, audio / video, USB, Ethernet dhe porte me rrymë USB-C dhe slot kartë microSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
P4 B
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RB-CaseP4+06W
Lansuar:
18. 9. 2019
Prodhuesi:
Raspberry Pi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE