Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse për Raspberry Pi , transparente

Kodi i produktit:
229221
EAN:
4250236809717
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Pi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RASPBCLR
Lansuar:
24. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fondacioni Raspberry Pi ju sjell një mbrojtëse transparente për modelet e përzgjedhura Raspberry Pi. Kompjuteri juaj në miniaturë do të përshtatet në kohë dhe do të mbrohet nga ndikimet e jashtme. Mbulesa është për modelet: Raspberry Pi B +, Raspberry Pi 2 B dhe Raspberry Pi 3 B.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250236809717
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Pi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RASPBCLR
Lansuar:
24. 1. 2018
Lloji i shtëpizës:
Pi Case
Pa energji:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie
Prodhuesi:
Raspberry Pi

Bashkangjitja Mbështjellëse për Raspberry Pi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE