Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Raspberry Pi Original për Pi4B, e zezë

Kodi i produktit:
277230
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6448249149236
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Pi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RB-CaseP4+06B

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse përbëhet nga ABS cilësore. Ka një varg portesh si microHDMI, për audio / video, USB, Ethernet, USB C dhe slot microSD. Për shkak të mungesës së vrimave për ventilim është e nevojshme të ftohet me ftohës pasiv.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6448249149236
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Pi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RB-CaseP4+06B
Lansuar:
6. 12. 2019
Ngjyra:
Zezë
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie
Prodhuesi:
Raspberry Pi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE