Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-Ray burner i brendshëm Asus BW-16D1HT, SATA, i zi

Kodi i produktit:
136135
DualLayer:
Shkrues:
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus është një ndër prodhuesit më të njohur të prodhimit të drive optik, kështu që për të kishe ardhur koha që të hedhin në treg një drive disk të fuqishëm BW-16D1HT që përkrah leximin dhe shkrimin e mediave Blu-ray. BW-16D1HT gjithashtu përkrah BDXL formatin e mediave 100GB BD-R (TL) dhe 128 GB BD-R(QL). Asus BW-16D1HT është shkrues shumë i shpejtë i Blu-ray disqeve me shpejtësi deri 16 herë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8948484848964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90DD01E0-B30000
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
180
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
150
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lansuar:
13 Shtator 2013
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
12
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
2
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Blu-Ray burner i brendshëm Asus BW-16D1HT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE