Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD (blu-ray) burner Hitachi BH16NS55, i zi

Kodi i produktit:
256876
Besueshmëria:
100 %
Shkrues:
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
48

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një Blu-ray burner i brendshëm, i projektuar për kompjutera desktop. Mund të digjet në Blu-ray, DVD ± R / RW / RAM, CD-R / RW dhe madje edhe M-Disqe të qëndrueshme. Ai siguron shpejtësi shkrimi deri në 16 / 48x dhe shpejtësia e leximit deri në 12/16 / 48x, në varësi të llojit të mediave. Ai përdor SATA për t'u lidhur. Është projektuar për pozicionin 5.25 ".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592457158127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories Buffer KB:
4096
Kodi:
BH16NS55
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray ms:
180
Koha mesatare e qasjes së CD ms:
150
Koha mesatare e qasjes së DVD ms:
160
Lansuar:
14. 3. 2019
Prodhuesi:
Hitachi
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
12
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Hitachi.com

Bashkangjitja CD (blu-ray) burner Hitachi BH16NS55 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE