Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD ASUS DRW-24D5MT, i zi

Kodi i produktit:
197359
EAN:
1312131321321321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90DD01Y0-B10010
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
125
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
145

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus DRW-24D5MT ofron shpejtësi ekstreme të shkrimit deri në 24x. Mekanikët e DVD dhe CD të sigurojnë me fleksibilitet dhe efikasitet në ruajtjen e të dhënave. Kjo ju mundëson të ruani të gjitha fotot, videot dhe më shumë në CD dhe DVD. E mbështet M-Disc të ruaj të dhënat për 1000 vjet. Ai është i pajisur me teknologji E-Green për ruajten e energjisë. E-Green funksionin automatikisht. Ai i mbaron mekanikët e brendshëm që nuk janë përdorur, duke reduktuar harxhimin e energjisë deri në 50%.

Vlerësimet

Shum produkt i mir dhe kualitativ. Suksese gjirafa50
Shum e mir dhe qmimi i mir dhe firm e mir ju lumt stafit juaj gjirafa.50 për kto mundsi që po na i boni neve klientve të juaj.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1312131321321321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90DD01Y0-B10010
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
125
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
145
Lansuar:
25 Gusht 2016
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
24
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja DVD ASUS DRW-24D5MT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE