Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Blu-Ray Asus BC-12D2HT, i zi

Kodi i produktit:
153490
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD reader i brendshëm është një zgjidhje për leximin e Blu-Ray dhe për CD dhe DVD, që Asus e sjell në kompjuterat tuaj. Teknologjia Blu-Ray ofron kapacitet të madh të ruajtjes së të dhënave dhe sjell përmbajtje multimediale në full HD. I lexon DVD-të në shpejtësi deri 16x për një shtresë të vetme dhe 8x për shtresë të dyfishtë, kurse CD-të në shpejtësi 48x / 48x / 40x (i lexon, i shkruan, i rishkruan). Dimensionet e mekanikës janë 146 x 177 x 41 mm dhe peshon 800 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
47166595243591
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90DD01K0-B20000
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
180
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
150
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lansuar:
27 Maj 2014
Lloji:
BD (Blu-ray) lexues, DVD burner
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
12
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja DVD Blu-Ray Asus BC-12D2HT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE