Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Burner Hitachi GH24NSD5, e zezë

Kodi i produktit:
256874
DualLayer:
Pesha [g]:
700
Trashësia [mm]:
165
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
24

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Hitachi është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të elektronikës. Tani ju sjellë DVD Burner Hitachi GH24NSD5, i cili mbështet djegien në M-Disks te qendrueshme. Përparësitë: Cilësia e produkteve Hitachi Mbështet M-Disc Shpejtësia maksimale e shkrimit 24x / 8x DVD ± R (SL / DL) Është një burner i brendshëm DVD i dizajnuar për përdorim në desktop. Mund të digjni në DVD ± R (DL) / RW / RAM, CD-R / RW dhe madje edhe M-Disk të qëndrueshëm. Ofron shpejtësi maksimale të shkrimit 6/8/12 / 24x dhe 12 / 16x të leximit, në varësi të llojit të medias. Përdor SATA për t'u lidhur. Është projektuar për një pozicion 5.25 "

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8809484671513
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
146
Kodi:
GH24NSD5
Lansuar:
6. 4. 2019
Lartësia [mm]:
41.3
Lloji:
DVD Burner
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
Hitachi
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
24
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Trashësia [mm]:
165
Ueb-i i prodhuesit:
Hitachi.com

Bashkangjitja DVD Burner Hitachi GH24NSD5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE