Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Burner i jashtëm Lite-On iHAS122, SATA, i zi

Kodi i produktit:
131315
DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
213156165155165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IHAS122-14

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lite-On iHas122 është një DVD-R/ RW i jashtëm për desktop PC. Prodhuesi dëshmon mekanik si Super AllWrite, që përputhet me tipe të ndryshme të media. Mekanika arrin të lexoj CD deri 48 x më shpejt se DVD që arrin të lexoj deri 16 x. Shtresa e dyfishtë DVD + R DL mund të shkruhet shpejt deri 8 x, gjithashtu edhe DVD R DL media. Koha e qasjes për DVD-ROM media është 160 ms, ndërsa për CD-ROM 140 ms.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
213156165155165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IHAS122-14
Lansuar:
19 Qershor 2013
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
LiteON
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
226
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s

Bashkangjitja DVD Burner i jashtëm Lite-On iHAS122 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE