Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD-ROM ASUS DRW-24D5MT, i zi

Kodi i produktit:
211779
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4712900093919
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
146
Kodi:
90DD01Y0-B20010

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS DRW është një DVD-ROM i brendshëm për transferimin e të dhënave në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM, CD-R / RW dhe disqe M-discs me shpejtësi shkrimi 4, 5, 6, 8, 24, 48x dhe leximi 5, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 24, 40, 48x, varësisht nga lloji i diskut.

Për t'u lidhur me kompjuter, kësaj pajisje i duhet një konektor SATA, kurse gjatë operimit përdorë teknologjinë E-GREEN për të kursyer energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4712900093919
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
146
Kodi:
90DD01Y0-B20010
Koha mesatare e qasjes së CD ms:
125
Koha mesatare e qasjes së DVD ms:
145
Lansuar:
12. 4. 2017
Lartësia mm:
41
Lloji:
DVD burner
Pesha g:
650
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
24
Trashësia mm:
170

Bashkangjitja DVD-ROM ASUS DRW-24D5MT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE