Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Crucial Ballistix Sport LT 8GB DDR4 2666 SO-DIMM

Kodi i produktit:
211250
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528782137
Frekuenca operuese [MHz]:
2 666
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

RAM memorie Ballistix Sport me performanca shumë të mira SO-DIMM dhe është e llojit DDR4.Memoria ka frekuencë 2666 MHz dhe hapësire për të ruajtur të dhënat 8 GB dhe kjo memorie ka tension të ulët 1.2 V .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528782137
Frekuenca operuese [MHz]:
2 666
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
BLS8G4S26BFSDK
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE