Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 256GB

Kodi i produktit:
252275
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lartësia [mm]:
2.15
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
900

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA XPG SX6000 Lite është një SSD me kapacitet 256 GB si dhe me përformancë të lartë me memorie Flash 3D NAND. Ky disk përdoret për laptop dhe PC , ka format M.2 dhe vjen me teknologjinë PCI-Express NVMe. Disku ADATA XPG SX6000 Lite ka shpejtësi të madhe të leximit me 1800 MB/ s ndërsa ajo e shkrimit me 900 MB/s. Ky disk ka rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe posedon konsum të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4710273770727
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
80
Hyrjet IOPS:
170 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.8
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
120
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi:
ASX6000LNP-256GT-C
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia [mm]:
2.15
Leximet IOPS:
100000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
8
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
1800
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
900
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
22

Bashkangjitja Disk SSD ADATA XPG SX6000 Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE