Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Evolveo C1, kontrollues RGB për ftohës 12R1R + telekomandë

Kodi i produktit:
237205
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Rgb-contr-c1
Lansuar:
1. 6. 2018
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EVOLVEO ofron një kontrollues RGB LED për lidhjen e ventilatorit EVOLVEO 12R1R me pllakën amë. Kontrolluesi ofron lidhjet: mashkull 12x 6pin për ftohës RGB, lidhësin 1x molex të energjisë dhe lidhësin mashkull 1x 2pin për butonin e rivendosjes. Përfshin një telekomandë për të kaluar ndërmjet 8 ngjyrave dhe 10 efekteve të paravendosura, duke ndezur / fikur dhe duke kaluar dy shpejtësi ventilimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Rgb-contr-c1
Lansuar:
1. 6. 2018
Prodhuesi:
Evolveo

Bashkangjitja Evolveo C1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE