Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Evolveo C1, kontrollues RGB për ftohës 12R1R + telekomandë

Kodi i produktit:
237205
EAN:
8594161338888
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Rgb-contr-c1
Lansuar:
1. 6. 2018
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EVOLVEO ofron një kontrollues RGB LED për lidhjen e ventilatorit EVOLVEO 12R1R me pllakën amë. Kontrolluesi ofron lidhjet: mashkull 12x 6pin për ftohës RGB, lidhësin 1x molex të energjisë dhe lidhësin mashkull 1x 2pin për butonin e rivendosjes.

Përfshin një telekomandë për të kaluar ndërmjet 8 ngjyrave dhe 10 efekteve të paravendosura, duke ndezur / fikur dhe duke kaluar dy shpejtësi ventilimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338888
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Rgb-contr-c1
Lansuar:
1. 6. 2018
Prodhuesi:
Evolveo

Bashkangjitja Evolveo C1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE