Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Coolermaster NotePal i300, 17'', i zi - kaltër LED

Kodi i produktit:
136502
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512034484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-300L-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CoolerMaster NotePal i300 është pad ftohës për laptopin tuaj i cili mund të lidhet nëpërmjet platformës USB dhe t'ju ofroj ftohje efiçiente të harduerit të laptopit tuaj në mënyrë që ta shfrytëzoni maksimalisht pa e demtuar ndonjë pjesë. Dizajni i hollë dhe i lehtë ju mundëson që ta bartni me vete kudo që shkoni.

Aksesori është pajisur me mbajtëse që ju mundëson ta rehatoni në mënyrë që të përshtatet për kyçet dhe kurrizin tuaj, është i ndërtuar nga kombinimi i plastikës, metalit dhe gomës për qëndrueshmëri afatgjate, mund të mbaj laptop dhe tabletë me madhësi nga 7" deri në 17", ka zhurmë me nivel 21dBA, mund të bëjë deri në 1400 rrotullime në minutë si dhe vjen i pajisur me dritë LED me ngjyrë të kaltër që aktivizohet porsa ta lidhni me laptop.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512034484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-300L-GP
Lansuar:
3 Tetor 2013
Lloji:
Gomë, rrjetë metalike, plastikë
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat [mm]:
370 x 270 x 36~54
Pesha (g):
800
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
70
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 400
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE