Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Corsair H115i RGB Platinum (2x140mm)

Kodi i produktit:
261705
Drita e pasme:
Po (RGB)
Numri i ftohësve:
2
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM4, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Sinkronizim të RGB:
ICUE

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
843591035453
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CW-9060038-WW
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
1. 6. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin, SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës [dB]:
37
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
322 x 137 x 27
Përmasat mm:
322 x 137 x 52
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit CFM:
97
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM4, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Uebi i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës Corsair H115i RGB Platinum (2x140mm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE