Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës EVOLVEO 120mm, LED i kaltër

Kodi i produktit:
181014
EAN:
8594161337157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAN 12 BLUE
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo e sjell fluturën me zhurmë të vogël e cila ju mundëson të ftohni kompjuterin tuaj përsosshmërisht në mënyrë që t'ja shfrytëzoni potencialin maksimalisht për një kohë të gjatë pa pasur nevoje që të brengoseni nga dëmtimi.

Flutura është e ndërtuar me madhësi prej 120 x 120 x 26mm, mban brenda vetes një dritë LED me ngjyrë të kaltër që aktivizohet sapo të lidhet me kompjuter, arrinë të bëjë 32CFM qarkullim ajri dhe zhurmë prej 15 dBA si dhe mund të bëjë 1200 rrotullime për minutë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161337157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAN 12 BLUE
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
24,75
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ajrit (CFM):
38,32
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000

Bashkangjitja Ftohës EVOLVEO 120mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE