Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter për ftohës Noctua ON-SRC10, 3 gjilpëra

Kodi i produktit:
193241
EAN:
4716123315148
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SRC10
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Noctua NA-SRC10 është set me tre adapter të emëruar si LNA (Low Noise Adapters) 3 gjilpërësh. Vetëm lidheni pajisjen mes ftohësit dhe burimit të energjisë, ku më pas shpejtësia e ftohësit fillon të reduktohet dhe kështu e bën funksionimin shumë të qetë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716123315148
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SRC10
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE