Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter për ftohës Noctua ON-SRC7, 4 gjilpëra

Kodi i produktit:
193234
EAN:
4716123315155
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SRC7
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 
Ju kurseni : 1.00   (13%)
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Noctua NA-SRC7 është set me tre adapter të emëruar si LNA (Low Noise Adapters) 4 gjilpërësh. Vetëm lidheni pajisjen mes ftohësit dhe burimit të energjisë, shpejtësia e ftohësit fillon të reduktohet dhe kështu e bën funksionimin shumë të qetë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716123315155
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SRC7
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE