Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Filter pluhuri Akasa për ftohëse 120 mm

Kodi i produktit:
43320
EAN:
4710614521315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GRM120-30
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Filteri i pluhurit Akasa është dizajnuar për instalimin e tij në pjesën e përparme të ftohësit me diametër 120 mm. Gjen përdorim veçanërisht në ata kompjuterë që thithin sasi të madhe të pluhurit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614521315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GRM120-30
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE