Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur tavoline Akasa USB 19 cm, e zezë

Kodi i produktit:
264454
EAN:
4710614537316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-UFN03-BK
Lansuar:
10. 7. 2019
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Flutur praktike USB e dizajnuar për të ftohur ajrin në një dhomë në shtëpi ose në zyrë. Është e mundur të përshtatni pjerrësinë e saj deri në 360 ° sipas nevojave aktuale dhe të zgjidhni nga dy shpejtësi të ventilimit. Flutura është bërë prej alumini të qëndrueshëm me këmbë që nuk rrëshqasin. Pesha e produktit është vetëm 400 gram dhe përmasat e saj janë 197 x 190 x 125 mm, gjatësia e kabllos 1.1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614537316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-UFN03-BK
Lansuar:
10. 7. 2019
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE