Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo CoolerMaster RGB për fluturën RGB LED

Kodi i produktit:
219044
EAN:
4719512059890
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-ACCY-RGBS-R2
Lansuar:
22. 7. 2017
Prodhuesi:
CoolerMaster

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja nga CoolerMaster ju mundëson të lidhni me vete disa flutura me drita RGB LED në mënyrë që të krijoni sisteme të ndriçimit me bukuri estetike në format më unike të mundshme. Kabllojat janë të gjatë, fleksibile dhe të qëndrueshme dhe mund të konfigurohen lehtësisht me softuer për të plotësuar të gjitha kërkesat tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512059890
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-ACCY-RGBS-R2
Lansuar:
22. 7. 2017
Prodhuesi:
CoolerMaster
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE