Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo e fluturave ftohëse Noctua NA-SYC1 chromax, e kuqe

Kodi i produktit:
227870
EAN:
9010018200546
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NA-SYC1.red
Lansuar:
14. 12. 2017
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9010018200546
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NA-SYC1.red
Lansuar:
14. 12. 2017
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE