Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo e fluturave ftohëse Noctua NA-SYC1 chromax, e kuqe

Kodi i produktit:
227870
EAN:
9010018200546
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NA-SYC1.red
Lansuar:
14. 12. 2017
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9010018200546
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NA-SYC1.red
Lansuar:
14. 12. 2017
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE