Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse Primecooler PC-MC3, (4pin në 2 x 4pin PWM), 30 cm

Kodi i produktit:
65004
EAN:
8591897014932
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-MC3
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në rast të nevojës së lidhjes së ftohësit me kompjuter dhe mungesës së kabllove lidhëse, kompania Primecooler ka menduar për ju. Lidhësi PC-MC3 me gjatësi 30 cm është kabllo shumë funksionale e cila mundëson lidhjen e ftohësve të modelit PWM me pajisjen tuaj kompjuterike. Kablloja me kokë me katër gjilpëra mundëson lidhjen e tipave të ftohësve (male) me katër gjilpëra me pajisje me kokë (male) me 2 x 4 gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897014932
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-MC3
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE