Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo përshtatëse për ftohës Noctua ON-SYC2, 3 gjilpëra, modeli Y

Kodi i produktit:
193238
EAN:
4716123315209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SYC2
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllot ON-SYC1 e prodhuara nga materiali i gomës me ngjyrë të zezë nga kompania Noctua janë kabllo përshtatëse të cilat mundësojnë lidhjen e kasës së kompjuterit me dy ftohës në të njëjtën kohë. Përdorimi i këtyre përshtatësve është shumë i lehtë, ata janë të modelit me 3 gjilpëra, që mundësojnë lidhjen e dy ftohëseve me kokë hyrëse 3 gjilpërësh në lidhës me rrymë molex 3 gjilpërësh. Para se t'i lidhni kabllot, sigurohuni që performanca maksimale e ftohësit nuk e tejkalon limit e 9.6W ose 12W, duke u bazuar në specifikat që janë në letër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716123315209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SYC2
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE