Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse për ftohës Noctua ON-SEC1, 4 gjilpëra, 3 copë

Kodi i produktit:
193232
EAN:
4716123315179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SEC1
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 
Ju kurseni : 1.00   (13%)
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllot ON-SEC1 të prodhuara nga materiali i gomës me gjatësi 30 cm me ngjyrë të zezë nga kompania Noctua, janë kabllo përshtatëse të cilat mundësojnë lidhjen e kasës së kompjuterit me ftohës. Përdorimi i kabllove është shumë i lehtë, ato janë të modelit 4 gjilpërësh dhe mundësojnë lidhjen e ftohësit me kokë hyrëse me 4 gjilpëra, në lidhës molex me 4 gjilpëra apo anasjelltas. Kjo falë kokës dy anësore të kabllove.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716123315179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SEC1
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE