Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjeruese Akasa 4-pin, 3 copë

Kodi i produktit:
116763
EAN:
4710614528598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CB002
Lansuar:
19 Tetor 2012
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja zgjeruese lejon lidhje të tri ftohëseve me konektues 4-pin në pllakën amë. Gjatësia e kabllos është 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614528598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CB002
Lansuar:
19 Tetor 2012
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE