Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pjesë për montim ventilator Noctua NA-SAV2 Chromax Anti-Vibration Mounts, 20 copë, të kuqe

Kodi i produktit:
218092
EAN:
9010018200027
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV2.red
Ngjyra:
Kuq
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësimi i vidave standarde me këtë produkt do t'ju ndihmojë të instaloni ventiluesit në vrimat e montimit të pajtueshme, si dhe të eliminoni vibrimet e padëshiruara. Zëvendësimi i vidave standarde me NA-AV2 mund të reduktojë ndjeshëm zhurmën e shkaktuar nga montimi i ventiluesve në shasi. Vidhat NA-AV2 janë të pajtueshme me të gjithë ventilatoret e Noctua dhe vrimat standarde të montimit 4.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9010018200027
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV2.red
Ngjyra:
Kuq
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE