Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set kabllosh zgjeruese Noctua NA-s2 për ftohëse 3-pin

Kodi i produktit:
193233
EAN:
4716123315186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SEC2
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 
Ju kurseni : 2.00   (27%)
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti Noctua NA-s2 ka 3 kabllo zgjeruese me gjatësi prej 30 cm dhe janë të dizajnuara për ftohëse me konektuese 3-pin. Falë gjatësive të kabllove mund të përdoren me ftohëse të diametrave të mëdhenj dhe nëse është e nevojshme ju mund të lidhni më shumë se një kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716123315186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SEC2
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE