Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set kunjash anti-vibrim Akasa për ftohëse, 20 copë

Kodi i produktit:
64863
EAN:
4710614528918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-MX003
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa ka lansuar në treg kunjat anti-vibruese të cilat janë të përbëra nga silikoni dhe ngjiten në ftohëse. Seti përmban 20 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614528918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-MX003
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE