Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set kunjash anti-vibrim Akasa për ftohëse, 20 copë

Kodi i produktit:
64863
EAN:
4710614528918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-MX003
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 
Ju kurseni : 1.00   (22%)
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa ka lansuar në treg kunjat anti-vibruese të cilat janë të përbëra nga silikoni dhe ngjiten në ftohëse. Seti përmban 20 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614528918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-MX003
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE