Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set për ftohës Noctua NM-i115X (LGA 1150, 1155, 1156 dhe 1151)

Kodi i produktit:
193229
EAN:
4716123314936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NM-i115x
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti për montim të ftohësve Noctua NM-i115X është set me aksesorë të nevojshëm për montim të ftohëseve të tipit Noctua në pllakat amë me socket LGA 1150, 1151, 1155 dhe 1156. Seti profesional tanimë është i njohur për rezistencën dhe forcën e tyre ndaj prishjeve. Montimi i setit është shumë i thjeshtë pa komplikime shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716123314936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NM-i115x
Lansuar:
24 Qershor 2016
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE