Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set pjesësh për ventilator Noctua NA-SAV2 Chromax Anti-Vibration Mounts, 20 copë, të zeza

Kodi i produktit:
218093
EAN:
9010018200065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV2.black
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësimi i vidave standarde me këtë produkt do t'ju ndihmojë të instaloni ventilatoret në vrimat e montimit të pajtueshme, si dhe të eliminoni vibrimet e padëshiruara. Zëvendësimi i vidave standarde me NA-AV2 mund të reduktojë ndjeshëm zhurmën e shkaktuar nga montimi i ventilatoreve në shasi. Vidhat NA-AV2 janë të pajtueshme me të gjithë ventiluesite Noctua vrimat standarde të montimit 4.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9010018200065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV2.black
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE