Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set për ventilator Noctua NA-SAV2 Chromax Anti-Vibration, 20 copë, të bardha

Kodi i produktit:
218096
EAN:
9010018200058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV2.white
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Set për ventilatorin tuaj për deri në 5 njësi. Zëvendësimi i vidave standarde të ventilatorit tuaj me Noctua NA-SAV 2 e lehtëson montimin e ventilatorit, dhe eliminon dridhjet e panevojshme. Po ashtu, seti ndihmon edhe me reduktimin e zhurmave në ventilator. Vidat NA-SAV2 përputhen me të gjithë ventilatorët Noctua që kanë korniza të hapura dhe vrima për montim 4.3mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9010018200058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV2.white
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE