Vida për ftohës Primecoller PC-SCR1, 10 pako x 4 vida

Kodi i produktit:
47977
EAN:
8591897013348
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vidat e kompanisë Primecooler janë pajisje të cilat zakonisht gjejnë përdorim për montim në ftohësit me diametër 80 mm. Vidat janë të prodhuara nga materiali i plastikës dhe mundësojnë pozicionimin e ftohësit me kornizë të materialit të plastikës në kasën e kompjuterit tuaj. Pakoja përmban 10 sete me nga 4 vida të këtij modeli me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897013348
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE